Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi Nakliyat

Edirne şehiriçi nakliyat firmamız; ev, ofis, fuar, villa, antika, fabrika, banka, yurt dışı nakliye alanlarında kendini ispatlamış en iyi nakliye firmaları dan biridir. Sorunsuz bir nakliye hizmeti veren evden eve nakliyat firmamız 12 şubemizle hizmetinizdeyiz.

Şehiriçi Evden Eve Nakliyat

Türkiye geneline hizmet veren köklü geçmişi olan nakliye firması olarak içinde bulunduğumuz ekonomik şartlarında göz ününde bulundurarak bizlerde fiyatlarımızı %25 indirim uygulayarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak istiyoruz. 

İndirimli nakliye adı altında başlatmış olduğumuz bu kampanya Edirne şehiriçi evden eve nakliyat şehirler arası nakliye olarak da sizlere hizmet vermek istiyoruz indirimli nakliye kanpanyamız da il ve ilçe ayırt etmeden devam edeceğimizi ve indirim nakliyat kampanyamız devam ederken kalitemizden asla ödün vermeden aynı şekilde nakliye faliyetlerimiz gerçekleştirmeye devam edicez. 

Edirne Şehiriçi Nakliyat

İndirimli nakliyat kampanyası başlatırken firma olarak ekonomik anlamda zor günler geçirdiğimiz anlamında deyil sadece siz müşterilerimize olan vazife borcumuzu ödemek anlamında böyle bir kampanyalı nakliyat faliyeti gerçekleştirdik. Kalitesinin ödün vermeden indirimli nakliyat faliyetini gerçekleştiriyoruz.